- Od 9.00 do 16.00 hodin, cca v půl hodinových intervalech po 50 autech v koloně.
- Trasa: po silnici I. třídy číslo 33.
- Provodov – Šonov – Nové Město nad Metují: ulicemi Náchodská a Náhořanská. Náhořany – Městec – Velká Jesenice – Česká Skalice: ulice Zelená a třída T.G.M.
Celá akce je povolena orgány Policie ČR a SSKK Hradec Králové. S povolením blokace trasy organizátory této akce.
Poděkování za laskavé svolení akce městům: Náchod, Nové Město nad Metují, Česká Skalice.
Předem se omlouváme za případné krátkodobé zdržení ostatních účastníků provozu na trase.
Datum vložení:
3. 6. 2024 11:00
Datum poslední aktualizace:
3. 6. 2024 11:00