Cesta: Naše město / Za město krásnější / Za město krásnější 2017


Za město krásnější

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 15.9.2017

Zveřejňujeme první várku fotek přihlášených soutěžících do soutěže Za město krásnější. Soutěž probíhá až do 30. září 2017. Těšíme se na další soutěžící. Zatím je to letos slabší, tak s přihláškou dlouho neváhejte.Vyhlášení výsledků proběhne na přelomu října a listopadu. Všichni přihlášení soutěžící budou informováni.

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 30.9.2017

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 30.9.2017

Zveřejňujeme druhou a poslední várku fotek přihlášených soutěžících do soutěže Za město krásnější. Soutěž skončila 30. září 2017. Vyhlášení výsledků proběhne na přelomu října a listopadu. Všichni přihlášení soutěžící budou informováni.

Za město krásnější

Pozvánka na vyhlášení výsledků soutěže Za město krásnější

Zveme vás na slavnostní vyhlášení soutěže „Za město krásnější 2017“, které se bude konat v pondělí 16. října 2017 v 15.30 hodin v prostorách oddělení pro dospělé Městské knihovny Česká Skalice.

Vyhlášení výsledků Za město krásnější

Vyhlášení výsledků Za město krásnější

Město Česká Skalice uspořádalo již 5. ročník soutěže Za město krásnější. Občané soutěžili o nejkrásnější a nejnápaditější květinovou výzdobu viditelnou z ulice. To byly také dvě základní podmínky tohoto klání.

Za město krásnější 2017

Za město krásnější 2017

Komise komunitního plánování ve spolupráci s AGRO CS a Zahradnictvím Hrabík vyhlašuje v letošní roce již pátý ročník soutěže pro všechny, jejíchž cílem je zvelebit naše město vlastními silami a kreativními nápady. Jedná se o zelenou výzdobu našich obydlí a čistotu kolem domů. Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci i kolektivy, každý, kdo si na svém balkoně, před svým domem nebo na okně založí květinovou výzdobu, která bude viditelně zkrášlovat město při pohledu z ulice. Květinovou výzdobou se rozumí rozkvetlé truhlíky, květináče, nápadité kvetoucí dekorace a záhony v předzahrádkách.CzechPOINT

Jazykové verze


Vyhledávání


Jazykové verze