Cesta: Naše město / Za město krásnější / Za město krásnější 2015


Za město krásnější 2015

Za město krásnější 2015

Komise komunitního plánování ve spolupráci s AGRO CS a Zahradnictvím Hrabík vyhlašuje v roce 2015 opět soutěž pro všechny, jejíchž cílem je zvelebit naše město vlastními silami a kreativními nápady. Jedná se o zelenou výzdobu našich obydlí a čistotu kolem domů. Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci i kolektivy, každý, kdo si na svém balkoně, před svým domem nebo na okně založí květinovou výzdobu, která bude viditelně zkrášlovat město při pohledu z ulice. Květinovou výzdobou se rozumí rozkvetlé truhlíky, květináče, nápadité kvetoucí dekorace a záhony v předzahrádkách.

Rekordní účast v okrašlovací soutěži

Rekordní účast v okrašlovací soutěži

Třetí ročník soutěže Za město krásnější zná výsledky. V pondělí 12. října se v obřadní síni městského úřadu uskutečnila malá slavnost a předání cen vítězům a všem zúčastněným.

Kytičky

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 15.9.2005

Zveřejňujeme druhou várku fotek přihlášených soutěžících do soutěže Za město krásnější. Další účastníci se mohou ještě přihlásit do 30.9.2015 na emailu: soutez@ceskaskalice.cz.

Kytky

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 1.9.2015

Zveřejňujeme první várku fotek přihlášených soutěžících. Oproti minulým létům nepublikujeme pouze výběr snímků ale všechny zaslané obrázky

Kytičky

Fotogalerie přihlášených soutěžících k 1.10.2015

Zveřejňujeme poslední várku fotek přihlášených soutěžících do soutěže Za město krásnější.CzechPOINT

Jazykové verze


Vyhledávání


Jazykové verze