Cesta: Městský úřad / Odbor investic a správy majetku / Investiční akce

Infrastruktura Zlíč

Zveřejňujeme část dokumentace k připravované investici do infrastruktury v části Zlíč.

Revitalizace

Plánovaná revitalizace Husova náměstí

NOVÉ PŘÍLOHY: Zveřejňujeme studii plánované podoby náměstí včetně 3D vizualizace, které najdete v přílohách. NOVĚ: od 14. ledna 2019 si můžete v prostorách Informačního centra prohlédnout zveřejněnou studii Revitalizace náměstí v České Skalici a nahlédnout do souhrnné technické zprávy k první, centrální části náměstí. Prezentace projektu Revitalizace náměstí v České Skalici, vedená autorem projektu Ing. arch. Tomášem Vychodilem, proběhne v rámci zastupitelstva konaného dne 23. ledna 2019. U obsluhy Informačního centra můžete písemně zanechat své připomínky, nápady či dojmy. Dokumenty v informačním centru budou vystaveny až do konce února.