Cesta: Česká Skalice 2030 / Aktuality, akce / Poděkování za vyplnění dotazníků a další informace


Poděkování za vyplnění dotazníků a další informace

českoskalické náměstíVelmi děkujeme všem, kteří vyplnili dotazník týkající se spokojenosti s životem ve městě Česká Skalice a názorů na jeho další rozvoj! Sešlo se 433 tištěných dotazníků, 114 elektronických a 79 od žáků ZŠ. Výsledky budou zpracovány profesionální socioložkou.  Potom budou spolu s dalšími podklady pro zpracování Strategického plánu „Česká Skalice 2030“ představeny nejdříve na veřejném setkání, které se uskuteční 14. listopadu 2013 od 18 hodin v sále sokolovny. Na setkání bude možnost diskutovat s představiteli města problémy, které vyplynou z dotazníků, a společně hledat optimální řešení. Zeptáme se také na to, co je z navržených věcí nejdůležitější.

Protože budoucnost našeho města je v našich dětech, zapojily se do plánování i pedagogové z mateřské a základní školy a připravují s dětmi práce na téma „Město mých snů“ – tyto práce Vám představíme na veřejném setkání.

Srdečně Vás tímto na setkání zveme!

Další informace o zpracování Strategického plánu naleznete na webové stránce města:www.ceskaskalice.cz/, pod odkazem „Česká Skalice 2030“ nebo v aktualitách.Jazykové verze


Vyhledávání