Cesta: Aktuality / Zahrada Vily Čerych otevírá své brány


Zahrada Vily Čerych otevírá své brány

Česká Skalice – V neděli 14. června se zahrada Vily Čerych již podruhé zapojí do celorepublikové akce Víkend otevřených zahrad. V Královéhradeckém kraji jsou do akce zapojeny pouze čtyři zahrady. Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte se podívat na nově zrekonstruovanou kašnu v obnovovaném rozáriu, která je v provozu teprve necelých 14 dní!

Zahrada Vily Čerych otevírá své brányZahrada bude veřejnosti zpřístupněna od 13 do 17 hodin. V každou celou hodinu můžete využít komentovaných prohlídek (poslední komentovaná prohlídka začíná v 16 hodin) a dozvědět se tak mnoho zajímavostí z historie Vily i zahrady. Kdo nebude chtít této možnosti využít, může si zahradu projít i individuálně.

Zbývající čas můžete strávit hraním různých venkovních společenských her – tradičních kuželek nebo badmintonu i těch méně známých, jako je třeba kubb. Na své si přijdou všechny generace. A až Vás hraní her omrzí nebo unaví, můžete se jít občerstvit do stylové prvorepublikové kavárny Café Rosé, kde pro Vás budou připraveny vybrané dobroty.

Za Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s., srdečně zve Terezie Netrestová
Foto: Tereza Vaňková


Jazykové verze


Vyhledávání