Cesta: Aktuality / Únorový Českoskalický zpravodaj dostane každá rodina do schránky


Únorový Českoskalický zpravodaj dostane každá rodina do schránky

Druhé letošní vydání Českoskalického zpravodaje bude historicky první formátu A4 a taky první, které dostanou všichni Skaličáci zdarma až domů do schránky. Bude ho distribuovat akciová společnost Česká distribuční v městských částech Česká Skalice, Malá Skalice, Zájezd a Zlíč. Pouze v Ratibořicích a ve Spytě bude zpravodaj roznášet městský kurýr. Tyto dvě městské části totiž nemá oficiální distributor ve své nabídce. Na webové stránce zpravodaje bude vždy zpravidla tři pracovních dny předem zveřejněno, kdy zpravodaj vyjde a kdy bude roznášen. Termín roznášky je důležitý, po dva další dny totiž bude možné reklamovat nedodání zásilky. Později to pravidla distributora neumožňují. Snad bude vše fungovat. 

Únorový zpravodaj bude firma distribuovat o víkendu 2. a 3.2.2019. Nedodání můžete reklamovat ještě 4. a 5.2. Ohledně nedodání zpravodaje můžete psát na mail zpravodaj@ceskaskalice.cz nebo volat do naší redakce na tel. 491 490 035

Co přináší větší formát zpravodaje?Titulní strana obálky se příliš nezmění. Bude nadále barevná, ale větší a s většími možnostmi. Na zadní straně si přijdou na své milovníci historických fotografií. Pro ročník 2019 můžeme slíbit, že se zde objeví vždy aspoň dva nebo tři záběry, které se tematicky hodí k nové fotce na titulní straně obálky. Tisk uvnitř zpravodaje bude nově dvoubarevný. Používat budeme černo modrý tisk. Na monitoru to vypadá zajímavě, uvidíme, co s tím udělá profesionální tisk. 

Už v únorovém čísle se objevují nové rubriky. V jedné z nich se vám představí postupně všechny odbory městského úřadu. Milovníci zahřádkaření jistě ocení rady na daný měsíc. A na stránky zpravodaje se též vrací "stomatologická pohotovost". Snad ji neubudete nikdy potřebovat, ale to člověk dopředu nikdy neví. 

Těšíme se na vaše ohlasy

Jan Holý, redaktor Českoskalického zpravodaje


Jazykové verze


Vyhledávání