Cesta: Aktuality / TÁBORY S BÁJEM


TÁBORY S BÁJEM

Tábory s BájemStředisko volného času Bájo nabízí dětem pro letní prázdniny 2015 řadu tradičních oblíbených táborů i jednu novinku.

K těm, které se konají již po několikáté, patří tři příměstské "Tábory s keramikou", a to první od 29. června do 3. července (některé školy mají 29. a 30. června ředitelské volno), druhý od 20. do 24. července a třetí od 24. do 28. srpna (tento poslední termín je již obsazen). Děti se budou na těchto táborech zabývat nejen keramikou, ale i jinými tradičními a netradičními výtvarnými technikami. Součástí je i jednodenní výlet do Hradce Králové na koupaliště.

Tábor „Malované prázdniny“, který pořádáme po devatenácté, se koná  od 12. do 18. července v Rychnově nad Kněžnou, kde je krásný barokní Kolowratský zámek s obrazárnou, Muzeum hraček, moderní plavecký bazén s toboganem a divokou řekou. Ubytováni budeme v domě dětí a mládeže Déčko. Tábor  je určen dětem, které rády vytvářejí něco hezkého vlastníma rukama, kreslí, malují, zpívají, tančí. Letos se zaměříme na vyrábění her, hraček a loutek. K  táboru budou patřit i hry, zábava a koupání v krytém bazénu i na koupališti.

Dalším příměstským táborem je "Tábor s Barunkou", který Bájo pořádá nejen pro členy dětského folklorního souboru Barunka, ale i pro ostatní zájemce, kteří do souboru nechodí, ale mají rádi tanec. Tábor se koná od 27. do 31. července v Báju. Provázet nás bude pohádka O kohoutkovi a slepičce, těšit se můžete i na koupání a hry.

Novinkou v seznamu prázdninových akcí Bája je příměstský "Tábor s poníkem", a to od 7. do 10. července v Báju v České Skalici a v Čížčím hnízdě v Českém Meziříčí. V programu tábora bude péče o poníka a projížďky s ním, ale i společné muzicírování a zpívání, vycházky do přírody a příprava jídla na ohni.

Na všechny tábory se můžete přihlásit ihned, a to na tel. č. 491 452 708, na info@svcbajo.cz nebo osobně v kanceláři Bája. Ke konci školního roku se budou konat informační schůzky. Podrobné informace k táborům najdete na www.svcbajo.cz.Jazykové verze


Vyhledávání