Cesta: Aktuality / Martin Dejdar s Tomášem Magnuskem rozesmáli českoskalickou sokolovnu


Martin Dejdar s Tomášem Magnuskem rozesmáli českoskalickou sokolovnu

Martin DejdarVečer na svatého Valentýna (14.2.2014) vyprávěl v českoskalické sokolovně historky nejen z hereckého života Martin Dejdar (na snímku Lídy Kadaníkové) a Tomáš Magnusek. Přišlo více než 100 spokojených diváků, kteří se hodně nasmáli. Sál má ale mininálně trojnásobnou kapacitu. Kde byli ti křiklouni, kteří volají, že v našem městě chybí kultura?

Šlo o premiéru nového pořadu Setkání s Martinem Dejdarem a Tomášem Magnuskem, besedy s podtitulem "Ptejte se, na co chcete". Představení se neslo v hodně veselém duchu. Dejdar s Magnuskem se ukázali jako dobří parťáci. Výborně se doplňovali a sál se každou chvíli otřásal smíchem. Došlo ale i na vážnější témata. Oba účinkující se tak rozjeli, že nikomu nevadilo, že se povídání protáhlo na tři hodiny. 

Ve Skalici strávili oba protagonisté celý den. Dopoledne vystoupili pro žáky II. stupně zdejší školy. Toto představení navíc zpestřilo promítání filmu Bastardi 3, který se točil v našem městě a oba interpreti v něm hráli. Školáci se projevili jako znalci filmgrafie obou pánů. Ptali se opravdu zajímavě, až z toho byl Martin Dejdar překvapený. Bylo to milé!

Oba programy připravili členové divadelního souboru Maska při TJ Sokol Česká Skalice.

Text Jan Holý, foto Lída Kadaníková


Jazykové verze


Vyhledávání