Cesta: Aktuality / Den občanů města 2017


DEN OBČANŮ MĚSTA 2017

Jan Čenský bude moderovat letošní Den občanů městaV roce 2017 bude komise pro obřady a slavnosti (KOS) organizovat již 3. ročník Dne občanů města, který se vždy setkal s velkým ohlasem. Touto cestou bychom chtěli opět veřejně poděkovat občanům a příznivcům našeho města, kteří se svou nezištnou pomocí podílí nebo podíleli na rozvoji města, svým ojedinělým skutkem pomohli jiné osobě nebo svými činy pomáhají ostatním občanům, spolkům a organizacím města Česká Skalice. Domníváme se, že tito lidé a jejich skutky si zaslouží nejenom naše poděkování, ale i úctu a prezentování jejich příkladného jednání.

Rádi bychom vás oslovili a poprosili o spolupráci. V příloze je tiskopis, který si zároveň můžete kdykoliv vyzvednout na matrice Městského úřadu v České Skalici nebo v Regionálním informačním centru (RIC) na třídě T. G. Masaryka. Na tiskopise můžete uvádět písemné návrhy k ocenění jednotlivých osob a předávat je na matrice či v RIC. Dále můžete jednotlivé osoby nominovat i prostřednictvím e-mailu na adresu matrika@ceskaskalice.cz, na který můžete psát volnou formou. Milí občané, vážení čtenáři, budeme velmi rádi, pokud se s námi zapojíte a pomůžete nám svými návrhy objevit mnohdy skromné a nenápadné občany. Návrhy budou přijímány do 30. dubna 2017. Vyhodnocení nominací provede komise, která vybere 3 až 5 oceněných. Ty následně projedná a schválí rada města.

Slavnostní večer se uskuteční v sobotu 24.6.2017 v Jiřinkovém sále Muzea Boženy Němcové v České Skalici. Hlavním hostem večera bude herec a moderátor Jan Čenský. Na tento večer budou samozřejmě pozváni i navrhovatelé oceněných občanů. Budu se tedy těšit na spolupráci s vámi.

Text: Olga Faltová, matrikářka a tajemnice komise pro obřady a slavnosti
Ilustrační foto: Jan Holý

SEZNAM JIŽ OCENĚNÝCH OBČANŮ


Přílohy ke staženíJazykové verze


Vyhledávání