Cesta: Městský úřad / Sociálně správní odbor / Činnost a personální obsazení / Rybářské lístky

Rybářské lístky

Městský úřad v České Skalici, sociálně správní odbor vydává rybářské lístky občanům s trvalým pobytem ve správním obvodu Městského úřadu v České Skalici (tj. pro obce Česká Skalice, Brzice, Hořičky, Lhota pod Hořičkami, Litoboř, Mezilečí, Velká Jesenice, Vestec, Žernov) a cizincům, zdržujícím se v tomto obvodu.

Žadatel předloží osvědčení o získané kvalifikaci nebo již dříve vydaný rybářský lístek a uhradí poplatek za vydání rybářského lísku s dobou platnosti 1 rok -100,-Kč; 3 roky - 200,-Kč; 10 let - 500,-Kč.

Pro osoby mladší 15 let nebo studující rybářství v rámci svého povolání nebo funkce, které prokáží potvrzením školy o studiu nebo potvrzením o výkonu povolání nebo funkce na území ČR se poplatky snižují na polovinu:  1 rok- 50,-Kč, 3 roky-100,-Kč, 10 let-  250,-Kč.